Odświeżające, innowacyjne cukierki Herbapol

Świetny skład i cztery pyszne smaki, do tego zdrowy, innowacyjny dodatek w postaci zmielonych nasion lnu. Takiego produktu jeszcze nie było, zwykle skład cukierków odświeżających czy gum do żucia, pozostawia wiele do życzenia. Nie w tym wypadku, cukierki odświeżające Herbapol oparto między innymi na ksylitolu i stewii, które połączono z mentolem i olejkiem miętowym, wyciągami ziołowymi oraz cynkiem i naturalnymi aromatami z owoców, a także koncentratami warzyw i owoców. W wariancie smakowym pomarańcza z szałwią, znajdziemy także wykazujący właściwości bakteriostatyczne, wyciąg z porostu islandzkiego.

Jak zadbać o higienę jamy ustnej i czysty język? Marka Herbapol znalazła na to sposób i wprowadziła na rynek innowacyjne, odświeżające cukierki czyszczące język. Jest to jedyny taki produkt, który dodatkowo zapewnia odpowiednie pH i dba o higienę
w ustach.

Innowacyjna formuła cukierków
Cukierki Herbapol to odpowiedź na potrzeby osób, które poszukują praktycznych i szybkich rozwiązań w trosce o higienę jamy ustnej. Funkcjonalność produktów oparta jest o unikalny, dotychczas niewykorzystany patent. Cukierki zawierają zmielone nasiona lnu, które działają jak peeling dla języka, ścierając z niego osad. Ponadto zawarty w nich naturalny olejek miętowy i mentol odświeżają oddech. Cynk, który jest kolejnym z kluczowych składników, pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w jamie ustnej. Co również istotne, cukierki są pyszne i bez dodatku cukru. Nowość od Herbapol posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, co świadczy o tym, że produkt jest jakościowy i potrzebny.

Marka Herbapol postawiła na oryginalne połączenia owocowo-ziołowe. Nowy produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych, takich jak Cytryna z eukaliptusem, Czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu, Pomarańcza z szałwią oraz Poziomka z szałwią.
Dzięki takiej ofercie, każdy ma szanse znaleźć swój ulubiony smak i zmienić nawyki na lepsze.

Wszystkie produkty do kupienia TUTAJ

Więcej informacji TUTAJ