Nasza misja


Promujemy znak CZYTAJ SKŁAD, aby codziennie przypominać, że warto świadomie wybierać produkty spożywcze, które wkładamy do naszych koszyków.

 


Czytaj skład – Decyduj

 

Przekonujemy, że warto wiedzieć co jemy i w gąszczu produktów ułatwiamy znalezienie optymalnych.

Podpowiadamy co warto kupować a co omijać szerokim łukiem.

Nasze rekomendacje będą ułatwieniem w codziennych zakupach.

Polecane przez nas produkty są dostępne w najpopularniejszych sieciach sklepów spożywczych.

 

Uważamy, że zdrowe jedzenie jest dostępne dla wszystkich. Nie jest drogie, nie zabiera dużo czasu. Wymaga tylko zbudowania pewnej wiedzy i świadomości. Właśnie w tym nasz zespół chce być pomocny.

 

Jesteśmy przekonani, że społeczeństwo wyedukowane w podstawowym zakresie tematyki żywienia, ma realny wpływ na producentów żywności, którzy będą dbali o skład swoich produktów i rzetelnie o nim informowali.

 

Wierzymy w siłę oddziaływania społeczeństwa na rynek. Im więcej będzie świadomych nabywców, tym mniej będzie bezwartościowych i szkodliwych produktów.

 

Każdy produkt ma dokładnie opisany skład, nigdy wcześniej w historii nie mieliśmy szansy być tak świadomi jak teraz – trzeba z tego korzystać.

 

Nie zasypujemy naszych odbiorców specjalistyczną wiedzą i terminologią. Rzetelnie tłumaczymy te pojęcia z zakresu żywienia z których warto zdać sobie sprawę, aby świadomie kupować i żywić siebie i swoich najbliższych.


 

 

 

 

Informacje o produktach pochodzą z różnych sieci sprzedaży detalicznej. Dokładamy najlepszych starań, aby wszystkie prezentowane treści były aktualne i prawidłowe. Zwracamy jednak uwagę, że skład produktów zmienia się, w związku z tym zalecamy wnikliwe czytanie etykiet na produktach przed ich użyciem.