Mutti Develey

ULTRABOGATA POLPA
Wiedzieliście, że w każdej puszce Polpy Mutti znajduje się aż 2 kg świeżych pomidorów? 2 KILOGRAMY świeżych pomidorów wykorzystanych do przygotowania 1 puszki! Sięgając po pomidory w puszce, zwróć uwagę na ilość zawartych w niej pomidorów. Produkty Mutti składają się z nich w aż 99,8%! Pomidory krojone dostępne na rynku mają ich zaledwie 60% – reszta puszki uzupełniana jest sokiem pomidorowym.

POLĘDWICA Z POMIDORA
PULPA – pomidory krojone od Mutti to wyłącznie miąższ, czyli najlepsza część pomidora. To właśnie on zawiera najwięcej smaku, witamin i wartości odżywczych. W pulpie Mutti nie znajdziesz zielony i żółtych cząstek, gniazda nasiennego czy skórek. Dlatego też „pomidory krojone” od Mutti niektórzy nazywają tzw. polędwicą z pomidora.

24H OD ZBIORU DO PUSZKI
Wszystkie pomidory pochodzą w 100% z włoskich upraw, wyłącznie z certyfikowanych pól. Uprawy prowadzone są według wymagających praktyk rolniczych m.in. z zachowaniem 4-letniej rotacji upraw, czyli w pierwszym roku odbywają się zbiory, a przez pozostałe 3 lata ziemia „odpoczywa” w celu odbudowania minerałów, które później oddaje kolejnym pomidorom. MUTTI NIE AKCEPTUJE PRODUKCJI NA ZIEMI WYJAŁOWIONEJ. Wszystkie uprawy prowadzone są na otwartym powietrzu, z dopasowaniem odmian pomidorów do typu gleby. Pomidory przetwarzane są w ciągu kilku godzin od zbioru. Mutti z rolnikami łączą wieloletnie, międzypokoleniowe relacje – niektóre trwające nawet ponad 50 lat!

Poznaj historię Mutti Polpy TUTAJ

Zobacz filmik jak powstaje Polpa TUTAJ

Więcej produktów Mutti i sklep TUTAJ