WSPÓŁPRACA REKLAMOWA Z DOLINĄ DOBRA

Parówka parówce nierówna, czyli jak wybrać te Dobre spośród wielu innych.

Parówki to produkt chętnie wybierany przez konsumentów. Nic dziwnego, ponieważ jest smaczny i szybki w przygotowaniu, dodatkowo o łagodnej konsystencji, co szczególnie podoba się dzieciom. Jednocześnie cały czas w społeczeństwie funkcjonuje negatywny obraz tej kategorii. Opinia, że nie ma w parówkach nic wartościowego jest dosyć powszechna. Niesłusznie. Bo mimo wielu złych propozycji, można znaleźć na rynku, takie parówki, które możemy jeść bez wyrzutów sumienia.

Etykieta kluczem do sukcesu

Najprostszą metodą, która pozwala nam na znalezienie dobrych produktów jest czytanie etykiet. Niestety często sięgamy po produkty do których jesteśmy po prostu przyzwyczajeni. Warto jednak pokusić się o mały research i porównać składy najpopularniejszych marek. Może się okazać, że te parówki, które do tej pory kojarzyliśmy, jako najlepsze zawierają niestety: E 621, czyli wzmacniacz smaku tj. glutaminian sodu, fosforany lub co gorsza nawet MOM. Dlatego marka Dolina Dobra postanowiła zburzyć dotychczasowy status quo na rynku parówek i wprowadzić produkt, którego istnienie wydawało się do tej pory niemożliwe: Parówki Dobre, czyli jasny, prosty, uczciwy skład oraz naturalny i dobry smak połączony z przystępną ceną.

Wybieraj świadomie

Dolina Dobra, poprzez ofertę Parówek Dobrych zmienia postrzeganie tej kategorii asortymentowej na rynku. Produkt, oprócz wysokiej jakości mięsa wieprzowego zawiera tylko naturalne dodatki oraz przyprawy. Dolina Dobra może pochwalić się również polską hodowlą, dzięki czemu kupując produkty z portfolio marki mamy pewność, że wybraliśmy w 100% polskie mięso. Nie ma więc mowy o żadnym imporcie składników z zagranicy, jak to się dzieje w przypadku wielu firm konkurencyjnych. Firma od wielu lat prowadzi produkcję w unikatowym modelu od pola do stołu. To oznacza, że ma swoje własne pola, na których uprawia zboża, z których następnie produkuje paszę dla zwierząt. Dolina Dobra posiada także własne hodowle i zakłady przetwórcze. Dzięki temu realizuje model gospodarki obiegu zamkniętego i ma kontrolę nad całym łańcuchem powstawania produktu.

„Jako firma postawiliśmy sobie dosyć ambitny cel – stworzyć parówki, które zmienią rynek i udowodnią, że nie musimy walczyć z wyrzutami sumienia. Po wielu próbach smakowych wypracowaliśmy produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Droga do jego osiągnięcia nie była jednak łatwa. Trudno było usatysfakcjonować gusta konsumentów od lat przyzwyczajonych przez liderów rynkowych do parówek z glutaminianem sodu, który sztucznie podkręca smak. Dopiero po dodaniu do naszych parówek naturalnych przypraw i po zapoznaniu się przez respondentów ze składem – zdeklasowaliśmy konkurencję w badaniach smakowych typu „blind test” podkreśla Artur Węgłowski, Dyrektor Handlowy Goodvalley, Producenta marki Dolina Dobra.

Glutaminian sodu to popularny wzmacniacz smaku, obecny w wielu produktach, w tym w parówkach wielu liderów rynkowych tej kategorii. Wzmacnia odczucia smakowe, jednocześnie przykrywając często szkodliwy skład produktów. Parówki Dobre nie zawierają żadnych wzmacniaczy smaku czy konserwantów, a za swój skład i smak zostały wielokrotnie nagrodzone.

Parówki Dobre zdobyły odznaczenia takie jak Złoty Laur Konsumenta 2023, Konsumencki Lider Jakości 2022, Godło Dobra Marka 2022 oraz wyróżnienie w konkursie Złotych Innowacji. Produkty Doliny Dobra od momentu wejścia na rynek cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów, również dlatego, że udowadniają, że zdrowszy produkt nie musi oznaczać wyższej ceny czy gorszego smaku.

Parówki Dobre Dolina Dobra, skład: mięso wieprzowe 72%, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy, susz z owoców aceroli.

Parówki 100% polskiej szynki Dolina Dobra, skład: mięso wieprzowe z szynki (do wyprodukowania 100 g produktu zużyto 100 g mięsa wieprzowego), sól, glukoza, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty.

Więcej informacji o produktach TUTAJ

Współpraca z marką Dolina Dobra.