Dolina Dobra

Dostępność dobrych składów rośnie – Parówki Dobre dołączyły czasowo do oferty Biedronki

Jeden z najpopularniejszych produktów Doliny Dobra, marki specjalizującej się w wyrobach mięsnych bez sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku dołączył do stałej oferty sieci Biedronka. Parówki Dobre to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wyrobów producenta, który łączy naturalny skład z przystępną ceną.

Aż 9 na 10 Polaków deklaruje spożycie tego produktu. Znaczącą grupę konsumentów tego wyrobu stanowią dzieci. Wiąże się z tym duża odpowiedzialność producentów, żeby dostarczyć produkt w najlepszej jakości, a w przypadku wielu producentów nadal ta kwestia schodzi na dalszy plan. Obecność sztucznych dodatków, konserwantów, wzmacniaczy smaku, MOM-u czy emulgatorów wykreowały szkodliwy wizerunek tej kategorii. To krzywdzące przekonanie niestety funkcjonuje do dziś. Wielu konsumentów wciąż uważa, że parówki dostępne na rynku nie są produktem wartościowym. Dolina Dobra wyszła naprzeciw potrzebom konsumentów i stworzyła produkt, który udowodnił, że jakość może iść w parze ze smakiem i przystępną ceną.

Parówki Dobre od Doliny Dobra po raz kolejny zagościły na sklepowych półkach Biedronki. Tym razem jeden z topowych wyrobów producenta z Przechlewa dołączył do stałej oferty popularnej sieci.

– Parówki Dobre powstały z potrzeby stworzenia produktu, który charakteryzuje przystępna cena, wysoka jakość i pyszny smak. Przeprowadziliśmy badania produktu typu „blind test”, według których, konsumenci zdecydowanie wybierali nasz produkt i podkreślali właśnie smak, jako jego wyróżnik. W tych aspektach nigdy nie idziemy na kompromisy. Teraz jeden z naszych najpopularniejszych produktów wszedł do szerokiej sprzedaży sieci Biedronka, dzięki czemu dostępność wysokiej jakości wyrobów na każdą kieszeń będzie jeszcze większa. – tłumaczy Zbigniew Wysocki, dyrektor marketingu firmy Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra.
Parówki Dobre to produkt, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku tej kategorii. W przeciwieństwie do konkurencji, Parówki Dobre mają nie tylko dobry smak, ale również etykietę – nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Niezaprzeczalna jakość połączona z wyjątkową recepturą zdobywa uznanie coraz większej ilości Polaków, którzy nie muszą już stawać przed wyborem, czy produkt ma być wyprodukowany z naturalnych składników czy zachwycać smakiem.
Wszystkie wyroby Doliny Dobra są produkowane z najwyższej jakości mięsa, a ich smak zachwyca nawet najbardziej wymagających konsumentów. Co ważne, sposób ich produkcji odbywa się z poszanowaniem wszelkich zasad dobrostanu zwierząt i jest przyjazny dla środowiska. Marka z Przechlewa prowadzi swoją produkcję w modelu „od pola do stołu”, opartym na własnych polach uprawnych, paszach i zakładach przetwórczych, dzięki czemu ma pewność, że każdy ze składników jest w pełni naturalny oraz najwyższej jakości.

Współpraca z marką Dolina Dobra.

Biedronka

fot. mat. prasowe

Dzięki decyzji sieci 3150 placówek sieci stało się punktami przyjmującymi szklane butelki zwrotne 500 ml po 5 produktach:

Żywiec Jasne Pełne,

Warka Classic,

Harnaś Jasne Pełne,

Namysłów Pils,

Kasztelan Niepasteryzowane.

Klient aby odzyskać kaucję – 50 gr. za butelkę – nie musi posiadać nawet paragonu z sieci Biedronka. Kaucję będzie można odzyskać na dwa sposoby: Bez paragonu – wtedy kaucja zostanie wypłacona w formie vouchera na kolejne zakupy w sieci Biedronka (do wykorzystania w ciągu ​100 dni) lub z paragonem z sieci Biedronka za oddawane butelki – wtedy kaucja będzie wypłacona gotówką.

To jeden z najwygodniejszych w Polsce systemów zwrotu butelek zwrotnych 500 ml 

Rozwiązanie ma na celu upowszechnienie butelek zwrotnych, przy jednoczesnym zwiększeniu wygody dla klientów.

awokado

Przeczytaj jakie awokado wybierać TUTAJ

Potrawy na zimno z awokado – sprawdź TUTAJ