Śmietanki powyżej 30%

Kryterium: brak karagenu, skrobi

śmietanka 36 śmietanka 36 śmietana 36 OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36% śmietanka 42

Łaciata Śmietanka do ubijania 36% tłuszczu

Mlekovita Horeca Line Śmietanka Kuchmistrza deserowa 34%

Piątnica Śmietana do deserów 36%

OSM ŁOWICZ Śmietanka tortowa łowicka 36%

 

Piątnica Śmietanka 42%

śmietanka, stabilizator :karagen E407

śmietanka, stabilizator: karagen, emulgator: E-471

 

śmietanka pasteryzowana, homogenizowana

 

śmietanka, stabilizator – karagen

 

śmietanka pasteryzowana, żywe kultury bakterii mlekowych

 

śmietanka 36

śmietanka 36%

śmietanka 36

śmietanka 36%

śmietanka 36%

Mlekovita Śmietanka Polska 36%

Śmietanka tortowa 36%

Klimeko, śmietanka 36%

ŚMIETANKA DELIK 36%

Mu! Śmietanka UHT 36%

śmietanka, białka mleka, stabilizator: karagen

śmietanka,
stabilizator – karagen E407

śmietanka

śmietanka, stabilizator – karagen

śmietanka,
stabilizator: karagen, mleczan wapnia

 

26 komentarze dla "Śmietanki powyżej 30%"

 1. Oo a ja kupuje piatnice 36% i na opakowaniu nie widziałam by zawierała te składniki. Wybrałam właśnie ja bo byla „czysta”. Dziwne ze tu czytam co innego niz na opakowaniu.

 2. Niestety wydaje mi się że do niedawna Piątnica była bez karagenu ale nastąpiła zmiana i większość jest z tym dodatkiem.

 3. i to jest dziwna sprawa śmietanka 36% bez dodatków powinna być płynna a ja kupiłem Piątnica do deserów 36% naturalna bez gmo bla,bla jaka super a ma konsystencję jak beton, odpowiedź producenta wszystko jest ok jest czysta i podobno jako jedyni na świecie potrafią zrobić gęsta śmietankę bez polepszaczy, nie jestem Macierewicz ale coś tu mocno śmierdzi, na bank nie jest to produkt naturalny, pewnie jakiś proces technologiczny sprawia, że śmietanka jest gęsta

  1. Taka konsystencja spowodowana jest wysoką zawartością tłuszczu. Sprawdzimy jeszcze ten produkt. Pozdrawiamy.

 4. Ja również proszę o informację skąd taki skład w piątnicy 36%? Na moim opakowaniu tego nie ma i podobnie jak ktoś wyżej, właśnie dlatego ją kupuję.

 5. Kupiłam dzisiaj tą z Piątnicy. Teraz napisane jest śmietanka a nie jak wcześniej śmietana i nie ma w niej dodatków.

 6. Czy śmietana Piątnica 36% nadal ma taki kiepski skład, a nie piszą tego na opakowaniu, czy nie piszą bo skład zmienił się na lepsze? Kupiłam dziś i na składzie nie na nic o dodatkach

 7. W TV Pani Bosacka mówiła, że ten sam producent produkuje śmietanę o różnym składzie w zależności od odbiorców. Więc może te rozbieżności w składzie są spowodowane właśnie w jakim sklepie taką śmietankę kupujemy.

 8. Kupiłam dziś śmietankę 36% Piątnicy w Tesco. Na opakowaniu ani słowa o składzie , natomiast producent chwali się ,że produkt jest z mleka od krów karmionych paszami bez GMO. Szukając informacji na stronie sklepu znalazlam w końcu skład :śmietanka pasteryzowana, skrobia modyfikowana kukurydziana, substancja zagęszczająca: pektyny, kultury bakterii mlekowych. Czuję się oszukana ! Nie chciałam śmietanki z modyfikowaną skrobią ! Czy producent nie ma obowiązku podawać składu na opakowaniu swojego produktu? Swiadomie go zataja , by śmietanka uchodziła za produkt naturalny ,wysokiej jakości?

  1. Produkty jednorodne, typu śmietanka w których składzie nie ma żadnych dodatków, mogą nie mieć podanego składu, oznacza to że są bardzo ok.

 9. To jest naprawdę dziki kraj. Rozumiem, że jeśli skład jest jednorodny to nie podaje się składu bo nic tam złego dodatkowego nie powinno być. Ale jeśli są ulepszacze i zagęszczacze to chyba winny zostać wskazane w składzie. Nie kupię już Piątnicy

 10. Śmietanka 36% Piątnica lata temu miała podany skład na opakowaniu. Dość długi i skomplikowany. Potem skład znikł. Śmietanka jest jednak taka sama, nic się w niej nie zmieniło. Wygląd, smak, konsystencja – identyczna do tej z długim i pełnym E składem. Moim zdaniem to takie małe oszustwo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.