Konkurs Kosmetyki DLA

miszcz pryszcz

Regulamin konkursu TUTAJ

6 komentarze dla "Konkurs Kosmetyki DLA"

  1. Z wiekiem coraz bardziej jestem świadoma tego, że liczy się jakość, o skórę twarzy warto dbać, a ona odpłaci się pięknym młodym wyglądem.

  2. Wybieram wyjątkowe kosmetyki dla mojej skóry bo ona też jest wyjątkowa. Jest kapryśna i nie lubi gdy traktuje ją czymś słabej jakości, jest trądzikowa ale skłonna także do przesuszenia spośród moich znajomych to ja jestem osobą która najwięcej czasu musi poświęcić na pielęgnację skóry a ona nie zawsze chce się odwdzięczyć staram się o nią dbać najlepiej jak tylko potrafię

  3. Wybieram wyjątkowe kosmetyki aby sama poczuć się wyjątkową. Nie sztuką jest znaleźć kosmetyk, rynek oferuje ich całe mnóstwo. Sztuką jest dobrać kosmetyk do własnych potrzeb, tak by spełniał oczekiwania i był naprawdę dobrej jakości.

  4. Wybieram dla siebie wyjątkowe kosmetyki, ponieważ jestem wyjątkowa. Tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądać moja skóra za kilka, kilkanaście lat i jeśli teraz nie będę jej traktować wyjątkowo nie będę mogła dalej cieszyć się tym co mam. Żaden kosmetyk nie zatrzyma upływającego czasu, jednak stosując odpowiednią pielęgnację, możemy cały czas wyglądać promiennie, pomimo dodatkowych zmarszek.

  5. Wybieram wyjątkowe kosmetyki dla siebie gdyż moja skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji jest wrażliwa często zaczerwieniona oraz przesuszona, wybieram tylko kosmetyki oparte na naturalnym składzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.