Grill? Naturalnie z Doliną Dobra

Dolina Dobra

 

Grill? Naturalnie z Doliną Dobra

Wrzesień to dla wielu ostatni dzwonek, aby zorganizować wspólne spotkanie przy grillu. Badania wskazują, że w sezonie prawie połowa Polaków grilluje przynajmniej raz w tygodniu1. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu połączone z sezonową ucztą stało się już niemal narodową tradycją, która oficjalnie trwa od weekendu majowego do ostatnich ciepłych dni. Wielu Polaków traktuje grilla jako odstępstwo od zbilansowanej diety, ale czy potrawy z grilla mogą być zdrowe i towarzyszyć nam dłużej, niż tylko w sezonie letnim?

Przez wiele lat producenci korzystali z nieświadomości klientów, proponując im wyroby mięsne niskiej jakości. Wszystko to ze względu na oszczędność kosztem zdrowia. Rosnąca świadomość konsumencka postawiła przed Polakami pytanie: „Czy naprawdę warto wybierać wątpliwej jakości wyroby i serwować je swoim bliskim?”. Dolina Dobra, polski producent wyrobów mięsnych z Przechlewa pokazuje, że w kwestii jakości nie można chodzić na kompromisy. Każdy kawałek mięsa powinien być starannie wyselekcjonowany i doprawiony jedynie naturalnymi ziołami oraz przyprawami bez względu na rodzaj obróbki.

Królowa polskiego grilla

Niezależnie czy spotkanie ma formę grilla, pikniku czy biwaku, podczas biesiadowania pod chmurką największym zainteresowaniem wśród Polaków cieszy się tradycyjna kiełbasa. Na rynku są dostępne tysiące rodzajów tego wyrobu, dlatego aby wybrać najlepszy należy pochylić się nad ich składami. Zdecydowanym faworytem na półce wyrobów jest Kiełbasa Śląska 100% Doliny Dobra. Na tle konkurencyjnych produktów na grilla wyróżnia ją przede wszystkim zawartość naturalnych składników i brak chemicznych konserwantów. Skład Kiełbasy Śląskiej 100% to ewenement na skalę rynku – znajdują się w nim tylko cztery składniki: mięso, sól, naturalne aromaty i przyprawy. Kiełbasa Doliny Dobra wytwarzana jest z najwyższej jakości 100% polskiego mięsa z szynki wieprzowej z lokalnej hodowli na Pomorzu. Cały swój wyjątkowy smak produkt zawdzięcza tylko naturalnym przyprawom oraz aromatom, a w jej składzie nie ma żadnych sztucznych wzmacniaczy i konserwantów. Dzięki temu idealnie sprawdzi się zarówno na grilla w terenie, a także do przygotowania w domowym zaciszu, jak i podjadania na zimno. Produkty o dobrym składzie, przygotowane z wysokiej jakości mięsa idealnie nadają się także do grillowania w domu, w urządzeniach elektrycznych lub na patelniach, dzięki czemu nie trzeba rezygnować z ulubionych potraw, gdy pogoda nie sprzyja. Dzięki grillowaniu produktów o dobrym składzie, ograniczymy także uciążliwe zapachy przypalonej żywności w naszych domach, które często pojawiają się przy przyrządzaniu naszpikowanych płynami, wątpliwej jakości wyrobów konkurencyjnych marek.

Dobry skład w różnych wariantach

Mimo przywiązania do tradycyjnej kiełbasy, rodacy lubią także urozmaicać grillowe menu i chętnie decydują się na smakowe warianty klasycznej kiełbaski. W portfolio Doliny Dobra dużym zainteresowaniem cieszą się Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa w skład których wchodzi tylko najwyższej jakości, polskie mięso, naturalne przyprawy i dodatki jak susz z owoców aceroli. Wyrazisty produkt z dodatkiem chili z pewnością zaskoczy niejedno podniebienie. Ten format kiełbasek jest również dostępny jako tradycyjne Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa oraz Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa, dlatego każdy wybierze spośród nich swój ulubiony wariant. Kolejnym produktem, którego nie może zabraknąć podczas sezonu grillowego jest karkówka. W portfolio marki znajdziemy najwyższej jakości Karkówkę wieprzową, precyzyjnie ciętą sprzedawaną bez kości, co zdecydowanie ułatwia jej przygotowanie.

Jak widać grill wcale nie musi więc kojarzyć się z niskiej jakości wyrobami. Na rynku są dostępne produkty, które oprócz rozsądnej ceny charakteryzuje dobry skład bez sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku. Wybierając produkty stworzone z naturalnych składników, możemy cieszyć się pysznym grillem w naszym domu przez cały rok. Najszybszym, najbardziej skutecznym sposobem na taką weryfikację i wybór idealnego produktu zawsze jest sprawdzanie składów produktowych.

Więcej informacji o składach znajdziesz na: www.dobrysklad.pl

1 Raport „Jak Grillują Polacy?”

 

Współpraca z marką Dolina Dobra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.