CEDROB Z KURNEJ PÓŁKI Superbohater

„Czasami myślisz, że to nic złego, ale wtedy pojawia się on…” – to zapowiedź nowego superbohatera, promującego produkty drobiowe Cedrob Z Kurnej Półki.

Bohaterem akcji jest Pan Kogut, który czuwa nad jakością produktów wybieranych przez konsumentów i udowadnia im, że codzienne wybory mogą być zdrowe – nawet, gdy nie ma się czasu na przygotowanie wystawnego  posiłku. Przypomina im, że to, co jedzą ma znaczenie dla zdrowia i samopoczucia, a sam odgrywa rolę strażnika zdrowej diety. W momencie, gdy komuś przyjdzie ochota na to, by sięgnąć po niezdrową przekąskę pojawia się superbohater – Pan Kogut – i jednym wymownym spojrzeniem przypomina, że lepiej sięgnąć po kanapkę z produktem drobiowym Cedrob Z Kurnej Półki.

z kurnej półki

– Przedstawiamy konsumentom linię Cedrob Z Kurnej półki, która odpowiada na kluczowe trendy – to produkty z polskiego kurczaka, o prostym składzie i w wygodnym opakowaniu – mówi Marietta Stefaniak, członek zarządu ds. Strategii i Rozwoju w Zakładach Mięsnych Silesia.

W diecie kluczową rolę odgrywa regularność posiłków i ich zbilansowanie. Posiłki powinny być niewielkie, ale przyjmowane regularnie 5 razy w ciągu dnia. Jednocześnie tempo życia nie zwalnia i w natłoku codziennych obowiązków przygotowywanie zdrowych i zrównoważonych przekąsek wydaje się niejednokrotnie zadaniem niemożliwym. Dzięki wprowadzeniu do swojego życia kilku prostych zasad może okazać się, że nie jest to jednak tak trudne. Na rynku znajdziemy wiele produktów, z wykorzystaniem których można łatwo i szybko przygotować pełnowartościowy posiłek. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj kanapka, którą Polacy uwielbiają. Według raportu CBOS wśród polskich śniadań króluje kanapka, którą wybiera aż 75% ankietowanych. Jest szybka i łatwa do przygotowania, dlatego sprawdza się jako przekąska właściwie o każdej porze dnia, a wybór odpowiednich dodatków, może uczynić z niej zdrowy, zbilansowany posiłek.

Codzienne wybory jakich dokonujemy, mogą stanowić o jakości naszego życia i zdrowia. Sięganie po produkty o prostym i czystym składzie wpisuje się w filozofię „wiem, co jem”. Linia Cedrob z Kurnej Półki to produkty premium, z użyciem najlepszego mięsa z własnej hodowli, od polskiego producenta, według zasady „od ziarna do stołu” – ich wybór stanowi doskonały początek do wprowadzenia zmian w naszym codziennym jadłospisie i życiu i poprawie jego jakości.

Zapraszamy także na specjalnie przygotowaną stronę internetową www.zkurnejpolki.pl gdzie można znaleźć portfolio produktowe marki, a także na Instagrama @cedrob_zkurnejpolki !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.