Ciepłe i dłuższe dni przed Nami, na pewno podczas upalnego lata będziemy chcieli jeść lekko i zdrowo – po co więc świeże i chrupiące warzywa polewać sosem zawierającym kontrowersyjne dodatki? Sosy vinaigrette w Polsce, do tej pory opierały się na wodzie, substancjach dodatkowych i składnikach zagęszczających. Miały imitować sosy wywodzące się z kuchni francuskiej, zaś tylko nieliczni mieli szanse zasmakować prawdziwego i wyrazistego smaku vinaigrette.

Naturalne składniki, proste receptury i odpowiednia dieta są coraz częściej dostrzegane przez prawdziwych smakoszy dobrego jedzenia. Czerpanie z tego co oferuje Nam natura, może przynosić wiele długofalowych korzyści dla naszego zdrowia. W oparciu o tak oczywiste stwierdzenia powstała gama sosów vinaigrette POLKA, zaś w niej rzadko spotykany dotąd na rynku sos malinowy do sałatek.

I tak powstały wyjątkowe sosy, oparte na oliwie i oleju, nie na wodzie; na musztardzie zamiast substancji zagęszczających; na miodzie, nie na dużych ilościach nadużywanej przez producentów sukralozy i w końcu na naturalnym soku z malin, który dostarczy naszym organizmom witamin. Sos malinowy pasuje nie tylko do klasycznych sałatek, można go również używać do polewania gotowanych warzyw (szczególnie polecany jest do buraków) oraz kanapek! W jednej butelce sosu mieści się sporo ważnych dla naszego zdrowia składników i dobrego smaku.

To co oferuje Nam nasza planeta, trzeba umieć wykorzystywać. Świeżo mielony pieprz, sól kamienna z mikroelementami czy też czysty i aromatyczny sok z malin, bo czym byłoby życie bez smaku? A zdrowie i wygoda w kuchni idące w parze, będą dobrą inwestycją w najcenniejsze dla każdego zdrowie.

Sałatka – bogata w witaminy, smaczna i co najważniejsze – sycąca!
W misce mieszamy ugotowane: buraki oraz cieciorkę. Dodajemy sporą ilość posiekanego koperku oraz mixu białej i czerwonej cebuli (można je dzień wcześniej zamarynować zalewając je wywarem octowo-cukrowym). Całość polewamy sosem POLKA vinaigrette malinowym i gotowe!

Więcej informacji o produkcie TUTAJ

O firmie POLKA TUTAJ