Mutti Develey

ULTRABOGATA POLPA
Wiedzieliście, że w każdej puszce Polpy Mutti znajduje się aż 2 kg świeżych pomidorów? 2 KILOGRAMY świeżych pomidorów wykorzystanych do przygotowania 1 puszki! Sięgając po pomidory w puszce, zwróć uwagę na ilość zawartych w niej pomidorów. Produkty Mutti składają się z nich w aż 99,8%! Pomidory krojone dostępne na rynku mają ich zaledwie 60% – reszta puszki uzupełniana jest sokiem pomidorowym.

POLĘDWICA Z POMIDORA
PULPA – pomidory krojone od Mutti to wyłącznie miąższ, czyli najlepsza część pomidora. To właśnie on zawiera najwięcej smaku, witamin i wartości odżywczych. W pulpie Mutti nie znajdziesz zielony i żółtych cząstek, gniazda nasiennego czy skórek. Dlatego też „pomidory krojone” od Mutti niektórzy nazywają tzw. polędwicą z pomidora.

24H OD ZBIORU DO PUSZKI
Wszystkie pomidory pochodzą w 100% z włoskich upraw, wyłącznie z certyfikowanych pól. Uprawy prowadzone są według wymagających praktyk rolniczych m.in. z zachowaniem 4-letniej rotacji upraw, czyli w pierwszym roku odbywają się zbiory, a przez pozostałe 3 lata ziemia „odpoczywa” w celu odbudowania minerałów, które później oddaje kolejnym pomidorom. MUTTI NIE AKCEPTUJE PRODUKCJI NA ZIEMI WYJAŁOWIONEJ. Wszystkie uprawy prowadzone są na otwartym powietrzu, z dopasowaniem odmian pomidorów do typu gleby. Pomidory przetwarzane są w ciągu kilku godzin od zbioru. Mutti z rolnikami łączą wieloletnie, międzypokoleniowe relacje – niektóre trwające nawet ponad 50 lat!

Poznaj historię Mutti Polpy TUTAJ

Zobacz filmik jak powstaje Polpa TUTAJ

Więcej produktów Mutti i sklep TUTAJ

 

Develey

Wszystkie pomidory pochodzą w 100% z włoskich upraw, wyłącznie z certyfikowanych pól, ze słonecznych rejonów Włoch. Do produkcji
Mutti Doppio wykorzystywane są wyłącznie najlepsze części świeżych i dojrzałych, włoskich pomidorów.

Do wyprodukowania 1 kg koncentratu potrzebne jest aż 5,5 kg świeżych, w pełni dojrzałych pomidorów. Koncentrat posiada gęstą konsystencję pasty oraz bogaty smak pomidora. Wytwarzany jest dokładnie z tych samych pomidorów co pulpa i passata.

Dzięki zastosowaniu wygodnej tubki (no BPA), możesz sukcesywnie wykorzystywać koncentrat, wyciskając z niej tylko tyle ile potrzebujesz w danej chwili.

Więcej informacji i do sklepu (do końca miesiąca produkt jest w promocji 1+1) TĘDY

O Mutti TUTAJ

Zobacz proces produkcji Mutti Doppio TUTAJ

Develey

Mutti została założona 1899 r. w miejscowości Basilicanova niedaleko Parmy – w samym sercu regionu, w którym wiedza na temat hodowli
pomidorów zakorzeniona jest głęboko w tradycji i przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Sosy dostępne w 5 wariantach smakowych: z oliwkami, z grillowanymi warzywami, z bazylią, z serem Parmigiano Reggiano oraz z papryczką
chili. Wystarczy podgrzać, nie trzeba ich gotować.

Więcej o Mutti

Mutti kupisz TUTAJ

Poznaj markę Mutti

 

Więcej o produktach i do sklepu, TĘDY

Dostępne warianty produktu: oryginalny, z czosnkiem, z bazylią.

*Udział wartościowy i jakościowy sprzedaży w rynku, Włochy (styczeń – grudzień 2019), IRI.