Serki kanapkowe, naturalne – nowe zestawienie

Kryterium: brak żelatyny, stabilizatorów, mleko w proszku, substancji zagęszczających, oleju palmowego, utwardzonego tłuszczu

serek-kanapkowy-1

serek-kanapkowy-2

serek-kanapkowy-3

8 komentarze dla "Serki kanapkowe, naturalne – nowe zestawienie"

 1. Nie rozumiem dlaczego skladnikiem moze byc „serek smietankowy”..przeciez to nie jest skladnik podstawowy ale przetworzony produkt. Laciaty serek smietankowy, w skladzie serek smietankowy. No pewnie, ze serek, przeciez nie kielbaski, ale co w tym serku… to tak mozna?!

  1. Pani Agnieszko proszę przeczytać co pisze na wieczku opakowania Bielucha.
   Jeśli Pani się nie chce to zacytuję: „Posiada wszystkie białka mleka”.
   Miłego dnia 🙂

 2. a na Turka trzeba uważać, moja mama zakupiła 2 dni temu odmianę o ledwo widocznej podnazwie „lekki” i jak wół napisane substancje zagęszczjące (karagen, mączka chleba świętojańskiego)….

 3. pewnie dlatego że skoro jest lekki to ma mniej tłuszczu, a jak ma mniej tłuszczu to jest mniej odporny na wysokie temperatury, a co za tym idzie potrzebny jest dodatek substancji które ochronią białka (aby produkt nie był mączysty) np: mączka chleba która jest również sprzedawana w aptece pod nazwą błonnik 😉 więc tragedii nie ma 😉
  Pozdrawiam, technolog mleczarski 🙂

 4. Ostatnio kupiłam serek piatnica i był ładny skład, ale było też napisane „spulchniane azotem”. Co to oznacza? Intuicyjnie budzi to moje obawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *