Obiadki dla dzieci

OBIADKI POP

10 komentarze dla "Obiadki dla dzieci"

  1. Bardzo przydatny przegląd jedzenia dla dzieci. Bardzo bym się cieszyła, gdybyście zdecydowanie bardziej rozszerzyli produkty. Do niedawna sama byłam nieświadoma kupując słoiczki dziecku. Wasz serwis uważam za bardzo pomocny.

  2. Skrobia kukurydziana nie jest w żadnym wypadku szkodliwa dla dziecka ani dla dorosłego, drodzy rodzice -nie sugerujcie się tym, poczytajcie trochę o składnikach stosowanych w produktach dla dzieci zamiast skreślać je od razu, tylko dlatego ze na tym portalu nie rekomendują go Tzw podniesionym kciukiem. Ja natomiast nie wierze w Rolnictwo ekologiczne, dopóki nie bedziesz mieć swojego ogródka i samemu nie bedZiesz uprawiać warzyw i owoców to nigdy nie bedziesz wiedzieć tak na prawdę co jest EKO

  3. Bez przesady. Ja rozumiem, że ziemniaki czy makaron to tani wypełniacz. Nie jestem też zwolennikiem żywności przetworzonej, jednak jako mamie w gorszy dzień zdarzy mi się takową podać i dziecku i sobie. Nie widzę powodu, żeby skreślać taki słoik bo zawiera makaron czy ziemniaki. Sama czasami gotuję zupy z ziemniakami czy podaję makaron z pesto. Dlaczego? Bo dany składnik tam pasuje, a nie dlatego, że jest tanim wypełniaczem. Te zupy dla dzieci też muszą mieć dobry smak, producent musi zarobić, a większość mam chce za taki słoik zapłacić 5 zł a nie 9 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *